Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela od 9:00 do 17:00 lub dłużej

Zimowy plac zabaw Partecznik

Nasz ośrodek jest idealnym miejscem do zjeżdżania na sankach. Mamy specjalnie wydzielony stok do tego typu aktywności, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i brak możliwości kolizji dziecka zjeżdżającego na sankach z narciarzem.

Dodatkowo na najmłodszych czeka pontonowa karuzela śnieżna, która jest dodatkową atrakcją odwiedzaną bardzo często przez naszych gości.

wyciag narciarski Partecznik Wisła wyznaczone miejsce na sanki
wyciag narciarski Partecznik karuzela śnieżna stok na sanki

Ośrodek Partecznik to kameralne miejsce stworzone i prowadzone przez rodzinę z myślą o rodzinach. Bardzo dobrze wiemy jak ważne jest, by dziecko aktywnie i ciekawie spędzało czas na świeżym powietrzu, dlatego oferujemy wszystko to, co zapewnia super zabawę.

Jednocześnie priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i dlatego dzieciaki  na zimowym placu zabaw są odseparowane od trasy zjazdowej, a rodzice starszych dzieci mogą na bieżąco je monitorować przez okna bufetu.

A kiedy Ty lub Twoje dziecko się zmęczy i będziecie chcieli zrobić sobie przerwę, to zapraszamy do przytulnego bufetu, w którym można się posilić i rozgrzać spożywając regionalne specjały.

Atuty zimowego placu zabaw Partecznik

10 min od centrum
  •  
Wydzielony stok
  •  
Śnieżna karuzela
  •  
Pełne bezpieczeństwo
  •  

ZAPRASZAMY 🙂

Komunikat

2024.02.09

Z powodu warunków ośrodek nieczynny do odwołania

Prosimy śledzić komunikaty na naszej stronie lub fanpage.